Сучасні тренди для ремонту оселі

08.03.2019

У нашому світі нічого не вічне – є речі, які виходять з моди, є ті, що лише набирають популярність. Є тренди та новинки, які в моді та модерні лише один сезон, але ж є й ті, що залишаються на піку популярності вже не один рік. І натяжні стелі – це саме те рішення, яке було, є і буде універсальним вибором для Вашого ремонту.

У 2019 році провідні спеціалісти назвали головним модним трендом мінімізацію в інтер’єрі та масову індивідуалізацію. Головним девізом обрали: ігноруйте будь-які тенденції та вибирайте те, що Вам подобається. Дизайнери та будівельники усього світу намагаються скоротити звичайні середні площі квартир, будинків. Міські забудови стають компактнішими. Дизайнерів інтер’єрів хвилює все, що може поміститися на невеликій кількості метрів, при цьому не втративши в комфорті: модульні дивани, складні столики, відкидні ліжка і заховані кухні. І саме натяжні стелі допоможуть візуально збільшити площу невеликої квартири.

У 2019 також стає актуальним стиль арт-деко, ванні кімнати з бетону, занижені меблі для дому, тема космосу, кухні в темних тонах. І, звичайно, щоб гідно завершити декор вашого приміщення компанія «Затишна оселя», що у місті Луцьку, пропонує будь-яку натяжну стелю на Ваш вибір: космічну стелю для маленького героя, ніжні хмаринки для тендітної принцеси або ж яскраву стелю для ванної кімнати, щоб підкреслити стильне інтер’єрне рішення. Ваше житло може стати зручним і затишним, якщо задіяти по максимуму кожен куточок

Звичайно, це кропітка та відповідальна праця – вибір інтер’єру та декору для Вашого приміщення, але одне питання точно вирішується швидко – це Ваш вибір натяжної стелі «Затишна оселя». Надійна якість за доступною ціною, яка точно буде в тренді не один рік.