Ремонт та натяжні стелі

08.03.2019

В це важко повірити, але ремонт стелі у наш час – це просто! Адже, натяжні стелі – це фінальна крапка у ремонті приміщення, яка доповнить Ваш інтер’єр та декор. ПВХ плівка істотно розширила дизайнерські можливості, тому Ви може підібрати будь-який дизайн на Ваш смак. «Затишна оселя» пропонує безліч кольорів та фактур.

Отож, якщо Ви вирішили розпочати ремонт, то ось декілька підказок, які допоможуть Вам обіграти приміщення та досягти максимально стильного ефекту.

Ремонт та стелі

Безсумнівно, біла стеля, поєднуючись зі світлим інтер’єром додає додатковий простір. Якщо це саме те, чого Ви прагнете, то радимо Вам звернути увагу на сатинове покриття стелі. Воно дає легкий ефект мерехтіння і дуже м’яко відбиває світло. З матовою плівкою не можливо досягнути такого ефекту, а лакова – занадто та неприродно розширить невелике приміщення.

Якщо Ви бажаєте візуально збільшити невелике, але високе приміщення, ми радимо звернути увагу на багаторівневу натяжну стелю. Наші спеціалісти навіть без використання гіпсокартону зможуть виконати таку конструкцію, для такого рішення потрібно лише натяжне полотно та спеціальний профіль, за допомогою якого формують рівні. Для стильно інтер’єрного рішення можна комбінувати різні фактури, кольори та світло. Або ж міксувати різні фактури полотен: нижній рівень – сатин або мат, верхній – насичений глянець.

Світло – також чудове рішення, коли справа стосується додаткового об’єму та затишку Вашого приміщення. Гра світла та фактур доповнить інтер’єр будь-якої складності та смаку.

Тому, компанія «Затишна оселя» бажає Вам легкого ремонту, а питання щодо підбору натяжної стелі залиште нам – і Ви переконаєтеся в професіоналізмі нашого рішення за доступною ціною!