Сучасні технології для виробництва натяжних стель

08.03.2019

Ваш інтер’єр вже потребує оновлення? Стеля потріскалася, пожовтіла та не гармонізує з Вашим декором? Звичайно, це питання Ваших вподобань, але якщо ми скажемо, що все це легко змінити.

Щоб зробити зміни Вашого інтер’єру, не виконуючи важкої та брудної роботи, ми пропонуємо встановлення натяжної стелі. Відкрийте для себе розумне, естетичне та швидке рішення, яке швидко оновить Ваше помешкання!

Для виробництва натяжних стель підприємство «Затишна оселя», що у місті Луцьку, використовує лише сучасні та надійні технології. Процес створення стелі – це складний багаторівневий процес, який потребує абсолютної точності розкрою вхідного матеріалу. Сучасні технології базуються на полотні з ПВХ (полівінілхлорид), яке вирізається під індивідуальні розміри приміщення і після цього проходить процес огарпування, або ж приварювання гарпуна на спеціальних СВЧ верстатах. Головні елементи цього верстата – це високочастотний генератор і прес-зварювання. Під впливом струму високої частоти відбувається з’єднання частин полотна на молекулярному рівні. Отримане таким чином з’єднання однаково міцне по всьому шву. Після чого стеля ретельно перевіряється нашими фахівцями, щоб Ви отримали ідеальну стелю. Далі полотно упаковується в бульбашкову плівку для зменшення ризику його деформації під час транспортування. Звичайно, важливою складовою натяжних стель є процес монтажу, адже він потребує неабиякої точності та професіоналізму. Тому підприємство «Затишна оселя» забезпечує Ваш вибір власною монтажною групою, яка з легкістю справиться з будь-якою площею та складністю.

Отож, не зволікайте та відкрийте для себе цей практичний продукт – натяжні стелі компанії «Затишна оселя», який адаптується до всіх рішень та ситуацій!