Натяжні стелі

16.12.2018

Що таке натяжні стелі? Для багатьох існує думка, що натяжні стелі – це звичайне інтер’єрне рішення, яке ні в якому разі не зможе замінити звичайну білу стелю. Але хіба це таке? Давайте, розглянемо усі міфи та спробуємо їх підтвердити чи заперечити.

Отож, натяжні стелі  – це декоративне покриття Вашої стелі, яке є не шкідливим для Вашого здоров’я та навколишнього середовища, що, беззаперечно, є одним із основних плюсів такого рішення. І це саме так! При сучасних технологіях, виробництво натяжних стель – це уніфікований та оптимізований процес. На всіх етапах виробничого процесу наші фахівці суворо контролюють особливу технологію виробництва натяжних стель. Зокрема, наші технологи контролюють створення міцних швів і процес приварювання кріплення. Розкрій матеріалів, як і зварювання натяжних полотен, здійснюється на спеціальних верстатах. Завдяки цьому ми досягаємо такої точності розкрою за наявними кресленнями.

Встановлення натяжних стель

Наші стелі виготовлені з матеріалу найвищої якості, які крім того є екологічними та не приносять шкоди Вашому здоров’ю. Завдяки цьому досягається ідеально рівна поверхня, яка уміло приховує будь-які недоліки та будівельні комунікації. Це слугує ще одним підтвердженням ефективності та надійності натяжних стель.

Існують твердження, що з часом натяжні стелі піддаються деформації та провисанню. Це – міф! Адже, щоб спричинити такий результат потрібно підтримувати температуру приміщення при 60-75 градусах, що є неможливим, як правило, в звичайних житлових чи комерційних будівлях. При нормальних температурах, провисання натяжних стель можливо тільки на величезних площах (сотні кв. м.), та щодо можливості провисання з плином часу, то підприємство «Затишна оселя» надає гарантію на такі моменти не менше     років.

Вигорання і втрата кольору натяжної стелі з часом – це також те, що бояться замовники. Наявність в складі ПВХ плівки спеціальної речовини, ультрафіолет-стабілізатора, виключає вигорання або зміну кольору виробу протягом гарантійного періоду, який становить від 10 років і вище. Тому, подібні страхи абсолютно безпідставні. Цей міф ми також спростували!

Переваги натяжних стель

Що ж є беззаперечними фактами щодо натяжних стель:

  • Сучасні натяжні стелі – вологостійкі, термостійкі та вогнестійкі;
  • Можливість вибору унікального дизайну для створення неповторного інтер’єру;
  • Натяжні стелі прості у догляді, легко чистяться як сухою, так і вологою ганчіркою;
  • Не вимагають додаткових витрат для підтримки первинного вигляду;
  • Натяжні стелі можна використовувати в практично будь-яких приміщеннях;
  • При монтажі відсутні «брудні» процеси, матеріали та відходи;
  • Швидкий та простий монтаж, і також можливість повторного монтажу чи демонтажу;
  • Натяжна стеля не пошкоджується навіть при падінні на плівку різних будівельних матеріалів та витримує 100 л. води на 1 кв. м.

У вас ще залишилися сумніви щодо встановлення натяжної стелі у Вашому приміщенні? Гайда до наших фахівців: МИ розвіємо усі міфи та сумніви!