Глянцева натяжна стеля – інноваційий метод для шивдкої трансформації інтер’єру.

15.06.2020

Ідеально гладка поверхня стелі – мрія більшості людей на етапі ремонту будинку чи квартири. Ремонт старої стельової поверхні, особливо пошкодженої та занедбаної, часто є дорогим та трудомістким процесом. Традиційний метод оштукатурювання старих поверхонь був витіснений конструкцією натяжної стелі, яка сьогодні є найбільш часто обраною для маскування старого покриття. Естетично рівна поверхня від компанії «Затишна оселя» у місті Луцьку, що нагадує дзеркальну панель, – однозначно, це глянцева натяжна стеля.

Глянцеві натяжні стелі – прекрасна можливість декорувати приміщення, наповнити його світлом і візуально розширити. Дзеркальна поверхня не тільки блискуче виглядає (в прямому сенсі цього слова), але і допомагає в створенні неповторного інтер’єру Вашої кімнати. І, якщо раніше глянець у ремонті вважався ознакою розкоші, то сьогодні – це один з оригінальних способів оформлення простору, який може собі дозволити практично кожен. Довірся досвідченим фахівцям від «Затишної оселі», які допоможуть Вам підібрати неповторний дизайн Вашої стелі.

Глянцеві натяжні стелі мають безліч переваг. По-перше, висока відображаюча здатність: натяжна глянцева поверхня працює як дзеркало, відбиваючи світло і все, що знаходиться в кімнаті. Це відмінний варіант для невеликих приміщень з низькими стелями – глянець «усуває» верхню межу, візуально робить кімнату вищою і просторішою.

Еластичність і міцність: плівка ПВХ натяжної стелі від «Затишної оселі» добре розтягується, кожен квадратний метр її здатний утримати до 100 літрів води. Хороший варіант для багатоповерхових будинків, адже при затопленні сусідські приміщення не постраждають.

Глянцеве натяжне потолотно конкурує практичністю: воно не притягує пил, а в разі забруднення натяжна стеля легко відмивається за допомогою м’якої ганчірки та звичайного засобу для скла.

Важливою перевагою глянцевих натяжних стель від «Затишної оселі» слугує широка палітра кольорів: більше інформації тут (https://zatishnaosela.com.ua/color-palette/).

Подбайте про освітлення з натяжними стелями від компанії «Затишна оселя». Якщо потрібно створити на стелі світлову конструкцію, то краще вибрати глянцеву напівпрозору стелю, вона добре пропускає і відображає світло. Для підтримки та забезпечення Ваших ідей, у підприємстві «Затишна оселя» працюють справжні професіонали своєї справи: кваліфіковані технічні фахівці та дизайнери, які порадять та підкажуть рішення для Ваших будь-яких бажань та ідей. 

Вибирай перевірену якість від компанії «Затишна оселя». Ми – перевірений лідер натяжних конструкцій, у місті Луцьку, Волинській області та в Україні.