Матова натяжна стеля, або ж класика завжди в моді.

21.06.2020

Компанія «Затишна оселя», що у місті Луцьку – лідер натяжних конструкцій у Волинській області та в Україні, маючи в асортименті велику гамму матових та глянцевих поверхонь. 

На відміну від глянцевих, матові стелі не мають дзеркальних властивостей. Біла матова стеля, всупереч глянцевій, не буде виділятися і брати на себе акцент інтер’єру. Це буде спокійний, витриманий, класичний ремонт.

Матові натяжні стелі мають ряд переваг: швидко монтуються, ідеально рівні, широкий вибір відтінків, але вони не мають дзеркального ефекту. Сатинова, або ж матова стеля розкроюється з плівки під індивідуальний розмір приміщення. Біла матова натяжна стеля виглядає як ідеально рівна пофарбована поверхня, тільки дуже гладка та без подряпин. Крім того, вона не потріскається як гіпсокартонні потолки.

Якщо ви не бажаєте привертати уваги до стелі, а схиляєтеся до традиційного, рівного варіанту, то матове натяжне покриття від компанії «Затишна оселя» – це ідеальний вибір для Вас. 

Якщо у вас новий свіжий будинок, то вибирайте натяжне покриття. Будинок має здатність з часом осідати, свіже штукатурне покриття – тріскатися. Натяжна стеля від «Затишної оселі» не деформується, що є безсумнівним плюсом. Крім того, якщо під стелею йде розводка електропроводів, або сильний перепад між панелями перекриття – матова  натяжна стеля просто незамінне рішення. 

Важливою перевагою матових натяжних стель є довговічність. Вони не потріскаються, врятують Ваш ремонт  та ремонт сусідів при затопленнях.

Якщо ви хочете зробити приховане освітлення під стелею, то і тут матові натяжні стелі будуть ідеальним рішенням! На відміну від глянцевих натяжних стель, в матових не відображатиметься джерело прихованого підсвічування, а Ви отримаєте рівномірне приглушене світіння стелі. Не маючи дзеркального ефекту, матова стеля не відображає в собі світло (розкладені люмінісцентні лампи або світлодіоди по периметру стелі) на відміну від глянцевих поверхонь.

На відміну від гіпсокартонних, матові натяжні стелі гарантують вам рівність поверхні, і при бічному підсвічуванні ви не побачите хвиль фарби чи дефектів стін на натяжній стелі. 

Якщо Ваш інтер’єр класичний, мінімалізм, лофт чи хай-тек  матове натяжне покриття від компаніх «Затишна оселя» – це Ваш вибір. Вибирай перевірену якість від компанії «Затишна оселя». Ми – перевірений лідер натяжних конструкцій, у місті Луцьку, Волинській області та в Україні.